Opleiding zwemonderwijzer

Wil jij er toe doen en kinderen opleiden naar hun zwemdiploma en vele jaren zwemplezier?

Interesse om zwemonderwijzer te worden en in bezit van de benodigde papieren? Kijk dan eens bij de vacatures van Alkmaar Sport of de vacatures van Holland Sport en wie weet zien we je snel!

Word zwemonderwijzer!

De opleiding is vol. Inschrijven is niet meer mogelijk.

Heb je zin in een nieuwe uitdaging? Heb je interesse in aanvullend werk in bijvoorbeeld het weekend? Of zijn jouw kinderen inmiddels naar het voortgezet onderwijs? Denk dan eens aan een parttime baan als zwemonderwijzer!

Een baan als zwemonderwijzer is een functie met volop variatie. Je geeft niet alleen ABC-zwemles, maar houdt ook toezicht én verzorgt de animatie. Bovendien is kennis overbrengen aan zwemleskinderen, de volgende generatie leren zwemmen, echt het mooiste dat er is!

In oktober starten we in Alkmaar met een nieuwe opleiding. In ongeveer 6 maanden gaan we zorgen dat je deskundig en met benodigde diploma’s ons team versterkt. Daarna kan je aan de slag in zwembad Hoornse Vaart, zwembad De Hout of zwembad De Beeck in Bergen.

Wat ga je doen?

Wat ga je doen?

  • Je volgt 6 maandagen theorielessen tussen 09.15 en 16.00 uur
  • Je gaat stagelopen in onze zwembaden tot je vakbekwaam bent, minimaal 40 en gemiddeld 80 uur
  • Opdrachten en lessen thuis voorbereiden
  • Reddend zwemmen 1,5 dag
  • EHBO 2 fysieke dagen plus e-learning

Data theorielessen:

  • 06 oktober
  • 27 oktober
  • 17 november
  • 8 december
  • 5 januari
  • 26 januari

Reddend zwemmen & EHBO volgen in februari/maart.

 

Wat krijg je van ons?

  • Een inspirerende en gratis opleiding
  • Garantie op een parttime baan en kans op een vast contract
  • Een opleiding die start in oktober en je in ongeveer 6 maanden opleidt tot deskundig zwemonderwijzer
  •  Een stageplek onder leiding van onze beste docenten
  • Leuke kinderen waar je zwemles aan mag geven
  • En een baan in een gezellig team!

Meer inspiratie?

Wat krijg je van ons?

Meld je snel aan

De opleiding is vol. Inschrijven is niet meer mogelijk.

Meld je snel aan en we nodigen je uit voor een intakegesprek waarin je alles uitgelegd krijgt. Zijn we beiden nog steeds enthousiast, dan tekenen we een opleidingsovereenkomst en heten we je graag welkom in ons team!

VOL = VOL
De opleiding start bij minimaal 8 deelnemers.

Ken je iemand die al jaren op verjaardagen zegt dat hij of zij iets leuks, nuttigs of sportiefs wil doen in zijn of haar werk, dan mag je deze pagina altijd delen.